Contact

Koning Boudewijnstichting
Brederodestraat 21
1000 Brussel
T: +32-2-511 18 40

Erfgoedfonds

Schenkingen, giften, legaten
Dominique Allard
+32-2-549 02 31 - allard.d@kbs-frb.be

Algemeen beheer, aankopen
Anne De Breuck
+32-2-549 61 54 - debreuck.a@kbs-frb.be

Collectie
Julie Lenaerts
32-2-549 61 50 - lenaerts.j@mandate.kbs-frb.be
Anne-Sophie Doms
+32-2-549 02 98 - doms.a@kbs-frb.be

Fondsen
Charlotte Hoschet
32-2-549 61 99 - hoschet.c@mandate.kbs-frb.be
Isabelle Carpentier
+32-2-549 02 58 - carpentier.i@kbs-frb.be

Publicaties, communicatie
Astrid Fobelets
+32-2-549 02 96 - fobelets.a@kbs-frb.be

Koning Boudewijnstichting

Vragen over onze activiteiten

Hebt u vragen over onze evenementen, publicaties en oproepen? Neem dan contact op met het contactcentrum: proj@kbs-frb.be, T: +32-500-45 55.

Vragen over de Koning Boudewijnstichting

Voor algemene vragen kunt u ons:
mailen:info@kbs-frb.be
bellen: +32-2-511 18 40
faxen: +32-2-511 52 21.
schrijven: Koning Boudewijnstichting, Brederodestraat 21, B-1000 Brussel